O firmie

Witaj w sklepie Marwis24.pl  

Nasza prężnie rozwijająca się firma produkuje niezawodne urządzenia czyszcząco-myjące oraz środki chemiczne, służące do mycia i odtłuszczania detali oraz części przemysłowych. Mając długoletnie doświadczenie w branży, jesteśmy jedną ze znanych firm w Europie i wiodącym producentem w Polsce.

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa klienta, począwszy od dostarczenia odpowiednich urządzeń i środków myjących, po odbiór zanieczyszczonych płynów.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do jego potrzeb pamiętając, by pomimo zaawansowanej technologii były one jednocześnie proste w użyciu.

Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne w procesie realizacji każdego indywidualnego projektu.

W chwili obecnej dysponujemy nowoczesną halą produkcyjną, magazynem wysokiego składowania, powierzchnią biurową oraz własnym centrum innowacji. Siedziba firmy Marwis znajduje się w Zielonej Górze ul. Przylep – Zakładowa 17.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl