Myjka DPF

Myjka DPF

Myjka DPF Duo Premium to jeden z flagowych produktów polskiej firmy Marwis. Firmy, która od lat dostarcza urządzenia czyszcząco-myjące do warsztatów i zakładów przemysłowych.

Zasada działania myjki DPF jest dość prosta, a jednocześnie pozwala osiągnąć rewelacyjne rezultaty. Czyści filtry z osadów, sadzy i popiołu, przywracając im pierwotną przepustowość. Proces regeneracyjny nie wpływa również na strukturę filtra – nie ma możliwości uszkodzenia go, dzięki czemu po ponownym zamontowaniu jeszcze przez długi czas będzie wychwytywać szkodliwe zanieczyszczenia.

Myjka DPF

Przywróć nawet 99% znamionowej przepustowości filtra

Jak wygląda proces regeneracji? Aby usunąć zanieczyszczenia, woda wzbogacana jest o specjalistyczne czyszczące środki chemiczne. Mieszanina krąży w zamkniętym obiegu, a dodatkowo na bieżąco poddawana jest filtracji, dzięki czemu wydłużona zostaje jej żywotność. Magia działania myjki DPF opiera się na wykorzystaniu wody, środków chemicznych i sprężonego powietrza, których sekwencja podawania regulowana jest przez program komputerowy. Nie ma tu mowy o przypadku – maszyna stale kontroluje ciśnienie strumieni napierających na filtr.

myjka dpf

Myjka DPF efektywna praca

Czyszczenie jest pierwszym, lecz nie ostatnim etapem regeneracji filtra. Zaraz po nim następuje proces suszenia. Aby preparat czyszczący odparował całkowicie, wykorzystuje się strumień powietrza o temperaturze 90°C.

Mając na uwadze oczekiwania klientów, firma Marwis zdecydowała się rozdzielić układ mycia i układ suszenia. Separacja przyniosła oczekiwane skutki – zwiększona została efektywność pracy urządzenia. Oznacza to, że podczas suszenia jednego filtra, możliwe jest rozpoczęcie mycia kolejnego, bez konieczności czekania. Dzięki takiej modyfikacji zwiększa się wydajność maszyny, a czas zwrotu inwestycji znacząco się skraca.

Myjka DPF

Myjka DPF Duo Premium została wyposażona również w inną, ciekawą funkcję. Jest nią pomiar przeciwciśnienia i przepływu. Badanie można wykonań zarówno przed, jak i po czyszczeniu, co umożliwia wgląd w stopień poprawy parametrów. To łatwy sposób na porównanie wyników i dowód skuteczności procesu regeneracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl