Myjki warsztatowe

Myjki warsztatowe

Prowadzenie sprawnie działającego i prosperującego warsztatu lub zakładu produkcyjnego bez dobrego sprzętu jest trudne. Można wręcz uznać, że mija się z celem! Wielu przedsiębiorców wyposażając swoją działalność, decyduje się na dobry sprzęt wysokiej jakości – zakup traktują jak inwestycję.

Często myjki warsztatowe nie są w ich oczach urządzeniem „pierwszej potrzeby”, dlatego odkładają zakup lub decydują się na tanie produkty o niskiej jakości. Niestety takie modele mogą szybko ulec awarii albo ich działanie nie będzie zadowalające. Jeszcze inną, aczkolwiek równie nieprzyjemną sytuacją, jest wybór myjki, która nie jest przeznaczona do pracy z konkretnymi elementami, maszynami, czy materiałami.

myjki warsztatowe

Do czego służą myjki warsztatowe?

Myjki warsztatowe to grupa różnorodnych urządzeń, z których każde może mieć inne specyfikacje i przeznaczenie. Model MST 1200 to myjka stacjonarna wykorzystywana do odtłuszczania i mycia wszelkiego rodzaju wyrobów i elementów metalowych.

Producent zaleca wykorzystywanie jej m.in. w produkcji wyrobów metalowych oraz w warsztatach naprawczych i remontowych. Myjki warsztatowe świetnie sprawdzą się również we wszystkich miejscach, gdzie proces technologiczny wymaga odtłuszczania i mycia powierzchniowego wyrobów.

myjki warsztatowe

Jak poprawnie używać myjki?

Zanim operator rozpocznie mycie, musi sprawdzić, czy dany wyrób w ogóle nadaje się do mycia w myjce MST 1200. Należy upewnić się, czy wymiary i masa elementu mieszczą się w dopuszczalnych wymiarach i masie określonych w katalogu myjki.

Ważnym zadaniem w obsłudze myjek warsztatowych jest dbanie o odpowiedni poziom płynu myjąco-odtłuszczającego Clean Professional. Preparat charakteryzuje się specjalnymi właściwościami chemicznymi. Płyn to produkt ekologiczny, a dzięki wyjątkowym właściwościom możliwe jest jego wielokrotne wykorzystywanie. Operator nie musi tym samym martwić się częstą wymianą środka myjącego. Nieprzypadkowy jest w tym kontekście również kształt. Jej dno zostało zaprojektowane tak, aby osady stałe opadały do zakłębień, a oleiste zanieczyszczenia wraz z płynem spływały do umieszczonej pod blatem roboczym beczki.

myjki warsztatowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl