Myjka ciśnieniowa kabinowa

Co warto wiedzieć o płynie do myjki ciśnieniowej-kabinowej?

Myjki ciśnieniowe wyprodukowane przez Marwis to profesjonalne produkty przeznaczone do pracy w zakładach przemysłowych i warsztatach. Rodzima, polska firma oferuje wiele rodzajów myjek o zmiennych parametrach, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze model, który doskonale wpasuje się w charakter działalności i odpowie na wszystkie potrzeby.

Aby zwiększyć skuteczność czyszczenia, zalecane jest stosowanie dedykowanego środka czyszczącego. Myjka ciśnieniowa-kabinowa – choć sama w sobie doskonale usuwa zabrudzenia – w połączeniu z płynem czyszczącym potrafi usunąć nawet zaschnięty brud.

myjka ciśnieniowa kabinowa

Mistrzowski skład

Płyn MRS CLEANER ULTRA ACTIVE to alkaiczny preparat o wysokim, wynoszącym 12,8 pH. Jest przeznaczony do wykorzystywania w myjce ciśnieniowej-kabinowej oraz innych myjkach od Marwis. Środek zawiera inhibitory korozji, czyli środki antykorozyjne, których zadanie polega na hamowaniu postępowania procesu niszczenia materiałów. Najlepsze efekty działania płynu można osiągnąć używając do czyszczenia wody podgrzanej do temperatury 40-85°C.

Środek MRS CLEANER ULTRA ACTIVE doskonale sprawdza się nie tylko do mycia, ale również odtłuszczania elementów aluminiowych oraz powierzchni wrażliwych na tzw. alkalia. Można nim umyć również części i przedmioty metalowe, taśmociągi, silniki, elementy pojazdów lub całe maszyny i urządzenia. Płyn nie pieni się nadmiernie, dlatego jest idealny do wykorzystania w myjce ciśnieniowej-kabinowej.

myjka ciśnieniowa kabinowa

Zaawansowany system filtrów

Czyszczenie elementów urządzeń i pojazdów ma zapewnić im drugie życie – wydłużyć okres funkcjonowania. To działanie jest nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne. W końcu produkujemy mniej śmieci i powtórnie wykorzystujemy wciąż sprawne sprzęty.

Aby zmaksymalizować pozytywny wpływ, jaki firma może mieć na środowisko, myjka ciśnieniowa-kabinowa Hydro Power wyposażona jest w system dwóch szeregowo połączonych filtrów, których zadaniem jest odzysk środka myjącego z mieszanki myjącej.

Płyn MRS CLEANER ULTRA ACTIVE uzyskał atest higieniczny wydawany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

myjka ciśnieniowa kabinowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl