Myjka automatyczna

Myjka automatyczna

Inwestując w myjkę automatyczną, warto dowiedzieć się jak najwięcej nie tylko o budowie i działaniu urządzenia, ale również innych funkcjach i elementach, które odpowiadają za jej pracę. Poznając pełniejszy obraz właściwości i cech, łatwiej jest zdecydować się na model idealnie dopasowany do potrzeb inwestora.

Myjka automatyczna do warsztatu

Gdzie znajdzie zastosowanie myjka automatyczna? Wbrew pozorom takie urządzenie może być przydatne w wielu miejscach i zakładach pracy. Najczęściej wykorzystywane jest jednak:

  • w produkcji przemysłowej wyrobów ze stali i aluminium,
  • w warsztatach naprawczych i remontowych,
  • w zakładach, gdzie proces technologiczny nakazuje odtłuszczenie i mycie powierzchniowe wyrobów.

myjka automatyczna

Dlaczego warto używać koncentratu MRS Cleaner Strong?

Aby myjka automatyczna MRS-WASH mogła osiągnąć najlepsze efekty, zalecane jest korzystanie ze specjalnie do tego przygotowanego środka myjącego. MRS Cleaner Strong to koncentrat alkaiczny na bazie wody, zawierający inhibitory korozji. Jego właściwości sprawiają, że powstawanie rdzy, a co za tym idzie – niszczenie elementów, opóźnia się, wydłużając tym samym ich żywotność. MRS Cleaner Strong to płyn demulgujący, co oznacza, że jego specyfika pozwala na skuteczniejsze odtłuszczanie zabrudzonych przedmiotów.

Koncentrat po rozrobieniu z wodą może być wykorzystywany w myjce automatycznej do czyszczenia różnych tworzyw, np. stali szlachetnej, stali, aluminium, metali kolorowych, szkła czy ceramiki. W każdym z wymienionych przypadków MRS Cleaner Strong doskonale usuwa zabrudzenia oleiste, pozostałości płynów chłodząco-smarujących, wosków i środków konserwujących, żywicy, tłuszczów czy smarów.

myjka automatyczna

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Bezpieczeństwo osób, które zajmują się obsługą myjki automatycznej, powinno być najważniejsze. W przypadku niewłaściwego korzystania z urządzenia może dojść np. do porażenia prądem lub oparzenia gorącą cieczą.

Konstruktorzy myjki automatycznej wykorzystali rozwiązania, które mają zminimalizować ryzyko urazu. Jest to przede wszystkim zamykana pokrywa wanny. Zalecane jest również każdorazowe założenie ubrania ochronnego przy otwieraniu myjki.

Innym zabezpieczeniem jest m.in. konstrukcja szafy sterowniczej. Dostęp do jej wnętrza możliwy jest dopiero po odblokowaniu zamków drzwi specjalnym kluczem. Szafa została ona zaprojektowana tak, aby zapewnić stopień ochrony IP65.

myjka automatyczna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl